Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 11. 2009.   #8
nadlanuman
novi član
 
Avatar nadlanuman
 
Datum učlanjenja: 28.11.2009
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
nadlanuman is on a distinguished road
Default

Gospodo i dame,
Ako dozvolite nekoliko zapazanja od bivseg izvrsnog urednika Nadlanu.com i necega sto je bilo zamisljeno da predstavlja Srbiju veoma slicno onome sto se vi zamislili, odnosno isticanju pravih vrednosti Srbije - portalu Myserbia.net.
Prvo, izvinjavam se sto nisam mogao da prisustvujem prvom "radnom" sastanku, ali mozemo i ovako.
Dakle, mislim da ne treba previse insistirati na ciljnoj grupi od 20-35 godina, jer je internet medij namenjen bukvalno svim korisnicima koji imaju želje-novca da putuju, a ovaj posao treba da ima i svoju ekonomsku opravdanost. Miloje vec negde slicno rece po pitanju "baba i deda" koji brodovima stizu kod nas, pa bi miks saadrzaja namenjenih njima i bekpekerima zapravo trebalo da predstavlja srz ovog projekta. Utoliko bolje ukoliko takav sadrzaj mogu da obezbede sami blogeri, ali je veoma bitno i povezivanje sa relevantnim organizacijama u zemlji (a i sire) koje takodje mogu da daju dragoceni doprinos, a tu vec ne treba govoriti o suzavanjima ciljne grupe.
Takodje, ono sto mi se vec izvesno vreme vreme mota po glavi (sa jos nekim prijateljima) jeste mogucnost da se preko jednog ovakvog sajta (portala, da razmisljamo u vecim kapacitetima) ponude i odredjene usluge onima koji dolaze u Srbiju, od smestaja, pa do celokupnog osmisljavanja njihovog boravka na poseban nacin koji se ne nudi u zvanicnim turistickim itinerarima... Sve u svemu, samo napred u realizaciji projekta, a ja vam svojim iskustvom i idejama stojim na raspolaganju...
nadlanuman je offline   Odgovorite uz citat