Pogledajte određenu poruku
Staro 31. 10. 2009.   #27
3banchi
branislav mandic mando
Wrote a book
 
Avatar 3banchi
 
Datum učlanjenja: 30.10.2009
Lokacija: NS
Poruke: 1.241
Hvala: 261
486 "Hvala" u 189 poruka
3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru
Default

Evo konkretno..."wowd devprotalk" nije indeksiran na Google kao ni "Edgios devprotalk". Ali kod postavljaca teme se potkrala jedna greska koja mojem oku nije promakla. Temu je postavio kao "secate li se Egdios pretrazivaca" dakle permutovao je d i g. Svejedno Wowd je indeksirao temu a insdeksirao ju je i G ali samo kad otkucas "egdios" kako je permutovano. U isto vreme Wowd je indeksirao na sva tri upita. To govori da je G indeksirao samo naslov, link teme gde se pojavljuje "Egdios" ali ne i sadrzaj teme gde se pojavljuje "Wowd". U drugom slucaju, Wowd je dublje usao i indexirao je "wowd" kao kljucnu rec koja se pojavljuje iza linka teme gde se pominje samo "egdios".
Nadam se da nisam zakomplikovao ovako u brzini:-))
Nisam ja taj koji je temu nominovao za index Wowda jer je indexirana juce, a ja sam danas prvi puta pristupio temi. A u tome i jest kvaka...ako se vidi kod mene ili onoga koji prvi nominuje neki sadrzaj...vidljiv je i za sve u mrezi.
3banchi je offline   Odgovorite uz citat