Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 06. 2011.   #59
3banchi
branislav mandic mando
Wrote a book
 
Avatar 3banchi
 
Datum učlanjenja: 30.10.2009
Lokacija: NS
Poruke: 1.241
Hvala: 261
486 "Hvala" u 189 poruka
3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru
Default

Citat:
Originalno napisao mileusna Pogledajte poruku

Ja se samo nadam da će, kao što sam i pisao u svom postu o prodaji Telekoma, svi oni koji su kukali i bili protiv prodaje našeg najuspešnijeg preduzeća sada bidi veseli i da će sa radošću plaćati svoje povišene račune, jer će tako Telekom biti još vredniji i još profitabilniji.... Pa uživajte...
Mislis da je Telekom privatizovan, ko bi ga naterao da podigne cene ako oni to nece i nije im u interesu?
Da to je pravo pitanje! Preduhitrio si me sa tom tezom.

Ali je i pitanje ko moze (evo ova zaludna agencija) da natera jedno preduzece, makar i drzavno, da dize cene suprotno njihovom interesu odnosno suprotno logici trzista? Podigni ti cene da i drugi (skuplji) budu konkurentni...ja u zivotu gluplji potez nisam ni video ni cuo a bas sam se trudio kroz obrazovanje da vladam svim ekomomskim predmetima koje sam izucavao!
Mislim, neko za ovakve poteze mozda i uzima debele pare verovatno cak i legalno (ubi me ta rec!) kroz razne vidove lobiranja (i ova me ubi!).
Uz sve to napacenu bulju ovog naroda namestaju za penetraciju i pricaju nam slatke price za laku noc o konkurenciji, jeftinoci, trzistu, boljem sutra...
__________________
...
Ej, živote, teško ovo jebote,
mani me se živote, ti ga nabijem!
3banchi je offline   Odgovorite uz citat