Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 01. 2011.   #1
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Question mikrosajtovi i nishe

Ako hocu da pokrijem ne previse zasicenu nishu koja se odnosi na jednu glavnu i jos 6-7 sporednih keyworda, da li je pametnije po vama gurnuti to sve na jedan sajt ili razdeliti na vise mikro sajtova, za svaku frazu po jedan, specijalizovan samo za tu temu ?

U oba slucaja cu imati pribliznu istu kolicinu sadrzaja i spoljnih linkova (jer mi je isti budzet u oba slucaja), samo ce u jednom slucaju sve to biti sabrano na jednom domenu, a u drugom ce biti razdeljeni izmedju vise manjih sajtova (doduse oni onda mogu da se linkuju medjusobno sto je svakako super jer imam kontrolu nad tim, ali naravno moram da uzmem razlicite IP-jeve sto mi povecava trosak dodatnu)

sta mislite da je bolje i zasto?
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat