Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 11. 2005.   #7
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ako se sećate, 1 ili 2 moja posta na ES su bila u ime odbrane Žarka Radosavljevića... Tada, kao i sada, imam stav da su "ovce za šišanje" i ako, kakvi-takvi, marketinški metodi dotičnog gospodina uspevaju kod lakovernih, onda ti lakoverni i treba da budu ošišani. Mislim, koliko veliki IQ ti treba da poveruješ u obećanje da ćeš naučiti da radiš na računaru posle nedelju dana obuke u nekoj školi?

Ovde ipak mislim "što je previše - previše je" jer ljudi koji su na samrti, ili im je neko blizak na samrti, su spremni da urade sve i moć rasuđivanja im je izuzetno poremećena pa su skloni da veruju i u nemoguće. Zato mislim da je ovo ipak vrhunski bezobrazluk.

Samo nemojte ovde da razvlačimo kilometarski thread, nije to bila ideja, ovo sam čisto informativno napisao... neko od vas je vodio neku kampanju koliko se sećam da se "raskrinka" dotični, samo ne mogu da se setim ko. Možda cvele? Nisam siguran...
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat