Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 04. 2007.   #105
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao Dejan Bizinger
Procitao sam tekst i izjave ucesnika na press konferenciji. Sada mogu i da razumem Draganove izjave za portal a razumeo bih i odmah kada sam ih procitao na forumu da je napisao da ima veze sa CC portalom kao konsultant, promoter, influenser ili whatever. To se tako radi u svetu, jos pre sam na DPT napomenuo za tu praksu koja se izgleda i dalje ne postuje kod nas. Drugacije se shvataju izjave osobe koja govori o nekom portalu iz licnog ubedjenja a drugacije kada je placen za to ili na neki drugi nacin povezan sa projektom.
Ja mislim da se ovde kod nekih bukvalno iz aviona videlo da su "influenseri" (Mungos), a neki su to radili malo da tako kazem umerenije (Miloje, Dragan).

Bez namere da nesto kritikujem sajt, koji je inace interesantan, delom nefunkcionalan (jos uvek ne radi remember me itd) ali ok. Zelim nest drugo da kazem. Pojedini ovde moraju znati da njihova izrecena rec na njihovom blogu ima odredjenu tezinu. Konkretno pricam o Mungosu ciji blog sa uzivanjem pratim. Medjutim, kada na tom istom blogu (kao i u njegovim mailovima) procitam izjave tipa "koga ovde nema, taj ne postoji" i sl. (a znam da je placen za to), onda se pitam koliko su istinite i njegove tvrdnje i u drugim oblastima njegovog delovanja. Imho, novac ne moze da kupi sve, pogotov ne ugled, i s tim u vezi, trebalo bi biti *veoma* oprezan kada isti stavljate na kocku za saku dolara.
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline