Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 03. 2009.   #13
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Bravo majstore, ja jedva čekam vaš SPAM da bih imao izgovor da vam kenjam nešto, šta ću - takav sam. (BTW, nisam ja pokrenuo ovu temu i protiv sam ovakvih tema jer vam samo daju besplatnu promociju)

A da ti ponovim ono što sam ti napisao u mailu:
Citat:
Namerno neću da se odjavljujem sa ovim linkom koji ste ostavili jer se nikada nisam ni prijavio za vaše liste, pa bih molio onog istog koji je upisao moju email adresu da je sada skloni iz liste.
Dakle, nekada davno kada sam pogrešio pa imao posla sa vama, gmail nije ni postojao, ne postoji ne teoretska šansa da sam komunicirao sa vama sa gmail adresom. I molim te da ne uvaljuješ te trule fore, jer ste smešni sa tim izgovorima.

Evo sada ću ja tebe da dodam u jednu mailing listu, idu mailovi na pola sata, pa ti onda nemoj da budeš jaje kao Pilipović i nixa, nego lepo

Citat:
Originalno napisao tokugawa Pogledajte poruku
Dakle - click unsub, send mail or call us.
Mada će ovo "call us" malo da te košta...
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat