Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 05. 2008.   #18
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Ja sam sa njima isao do Budimpeste, isto sam tako razmisljao bolje kombi nego bus, ides kad ti hoces, mnogo brze i tako to. Ali... Na granici (pricam za Madjarsku, verovatno ima i vecu ulogu to sto je EU), kombi ceka u traci za obicna vozila dok je traka za autobuse bila prazna. Takodje, to za trajanje puta uzmite sa malom rezervom jer kao i za Budimpestu sto moze da se stigne za 3.5 sata minibusom (teoretski), tako i onih 4.5 sata do Zagreba vazi od momenta izlaska iz BG i po mogucnosti bez zadrzavanja na granici (mi smo ka Pesti imali zadrzavanje na granici od 2 sata, zbog nekog problema sa terminalom i guzve jer cekas sa drugim automobilima, ali opet sigurno se vise ide u Madjarsku nego u Hrvatsku). Pri povratku iz Budimpeste nismo cekali na granici ali smo isto izgubili 1.5h lutajuci po Budimu i Pesti i trazeci adresu jednog putnika. Takodje, ne mozes bas uvek sam da odredis vreme kada se vracas, sve zavisi od rasporeda (avio letovi). Ako ti kazu npr. da kreces za BG u 15h, to ne znaci da onda kreces nego da tad dolaze na tvoju adresu, pa ako si ti prvi ti onda cekas dok se ne ode po svakog pojedinacno, a da ne govorim ako se (a cesto se ide) ide i na aerodrom da se sacekaju putnici.

To bi bilo super da je princip da dodjes na jedno mesto, npr. u centar u dogovoreno i da znas da tada kreces, jer nikad ne znas koliko vremena ce trebati da se ukrcaju svi putnici. Ja sam to njima i rekao, oni kazu znaju oni to, njima bi tako bilo i bolje, pokusali su valjda, ali cela ova draz je u tome sto putniku dodju "na noge" .

Najbolje je ici kolima (vas 4-5*70 eura to je dovoljno za super provod kolima, jos ako su kola na gas ) ili ako pare nisu problem avionom do Ljubljane , a uskoro valjda ce moci i do Zagreba.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 04. 05. 2008. u 16:54.
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat