Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 11. 2008.   #10
Dušan Dželebdžić
Nekad bio ddz
Expert
 
Avatar Dušan Dželebdžić
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 590
Hvala: 88
402 "Hvala" u 51 poruka
Dušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko MSN za Dušan Dželebdžić Pošaljite poruku preko Skype™ za Dušan Dželebdžić
Default

Citat:
Originalno napisao Dušan Dželebdžić Pogledajte poruku
Meni bi za par dana trebalo da stigne MSI Wind U100. Nisam neki fan MSI-ja, ali naslušao sam se lepih priča o ovome, preneću utiske kad se budem malo poigrao.
Stigao juče, danas sam tek stigao da se igram

Kompjuter stiže sa preinstaliranim XPSP3, a ja sam mu na to dodao i Ubuntu 8.10. Ekran je vrlo dobar, kao i autonomija baterije. Tastatura zahteva malo navikavanja, zato što nisu svi tasteri iste veličine (npr. tačka je za trećinu uža od slova, a skoro svaki URL završavam sa "ž" zbog malog entera). Nisam ga maltretirao ničim težim od Worda i Excela, ali mali ima potencijala zbog auto-overclock funkcije koja je dostupna sa novim BIOS-om. Kamera je standardnog kvaliteta, a mikrofon prilično dobro hvata, dobro me čuju i kad sam udaljen nekoliko metara.

Sve u svemu, prezadovoljan sam. Jedine dve stvari koje su mi do sada zasmetale su mnogo ružna torba koja ide uz njega, i debeli kabl sa šuko priključkom koji se nikako ne uklapa u ideju minijaturizacije... dobro je da nisu stavili trofazni
__________________
Converting dead links into hyperlinks since 1996.
Dušan Dželebdžić je offline   Odgovorite uz citat