Tema: Exit
Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 07. 2006.   #105
zextra
Boris
Grand Master
 
Avatar zextra
 
Datum učlanjenja: 01.12.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 775
Hvala: 5
156 "Hvala" u 2 poruka
zextra is on a distinguished roadzextra is on a distinguished road
Default

Nisam siguran da sam shvatio poentu toga na sta ciljas - ako nismo onda postojali za njih, zasto da sada postojimo?

Volim da pravim poredjenja, pa bih uporedio ovo sto kazes sa izjavom tipa "Moja deca (mogu to biti bilo cija deca, ne shvataj ovo licno) nisu slusala Bijelo Dugme (doduse iz razloga sto su mnoge stvari prestale da postoje pre nego sto su tvoja deca rodjena), pa zasto bi ih sada slusali na nekom tamo koncertu?" Ja iskreno znam za 30% ovih grupa samo iz price, ili iz naziva neke pesme - nebitno (za vecinu cak nisam nikad ni cuo, sto ne znaci da nikad nisam cuo neku njihovu pesmu..), ali mi je svakako prijalo to sto sam cuo Bilija uzivo, sto sam prepoznao neke stare hitove, sto sam video ostale izvodjace, sto sam imao priliku da uocim koji izvodjaci imaju harizmu a koji su tu samo da bi uzeli pare i odradili posao...

Mislim, nemoj da me shvatis pogresno (a nadam se da ni ja nisam tebe shvatio pogresno), samo ne vidim nista lose u tome da do nas svrati neka sjajna ili skoro ugasena zvezda rock, metal, techno ili bilo kog drugog, muzickog neba... Ako vec omladina nema priliku da ide po svetu i da ih gleda, lepo je sto oni odvoje vreme da svrate ovamo. Sta god da stoji iza toga.
__________________
"It’s important to have goals when you pet. Otherwise you’re just rubbing another mammal for no reason." - Scott Adams
zextra je offline   Odgovorite uz citat