Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 10. 2006.   #123
borstale
A joint a day
Master
 
Avatar borstale
 
Datum učlanjenja: 16.08.2005
Lokacija: Bor
Poruke: 728
Hvala: 170
47 "Hvala" u 30 poruka
borstale će postati "faca" uskoroborstale će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za borstale
Default

Citat:
Originalno napisao zira
Samo pokusavam da covjeku pomognem da izadje iz necega sto je i njemu prestalo biti zadovoljstvo.
Ja stvarno ni jednog trenutka nisam ni pomislio nešto drugo. Tvoje učešće u ovoj temi cenim isto koliko i učešće svih ostalih.
Citat:
Originalno napisao zira
Mnogo je fino biti buntovnik i pruzati otpor verbalno, ali malo je nezgodnije to osjecati na svojoj kozi. Pogotovo ako nisi 100% siguran koji je tvoj cilj, niti da li ga mozes ostvariti, niti treba li ti to sve u tvom zivotu.
Što se cilja tiče, odgovorio ti je Iwanhoe, cilj je znači sredstvima koje imaš uraditi nešto protiv ljudi za koje smatraš da ti uništavaju životni prostor. Sve što na bilo koji način doprinosi njihovom proterivanju u istoriju - dobro je. Ja nisam neki mesija niti raspolažem sredstvima da im naudim bog-zna-koliko, ali sam iskoristio priliku koja je iskrsla da nešto malo doprinesem tom cilju.
Što se posledica po mene tiče, ne znam da li će ih biti (nadam se da neće), ali o njima uopšte ne razmišljam. A već sam bio u situaciji da gladujemo i ja i supruga jer nismo mogli da dobijemo posao ako se neko od nas ne učlani u JUL ili SPS. Ne bih da ti pričam svoju istoriju, možeš da mi veruješ ili ne, ali bukvalno je bilo tako. Dakle imam neke svoje ideale i principe za koje sam spreman da snosim posledice i bez toga bih bio neko sasvim drugi.
__________________
RainDog
borstale je offline   Odgovorite uz citat