Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 02. 2009.   #84
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao Dejan Bizinger Pogledajte poruku
Zbog razlictih razloga nije bilo predvidjeno da se upustim u ovu diskusiju ali zbog postovanja ovog foruma i svih clanova koji ga cine odlucio sam da postavim i moj odgovor, kako bi stvari, u vezi samnom i citave ove price bile jasne.
...
Zelim da se zna da iako smo deo iste firme, oboje zadrzavamo nezavisnost u
misljenjima i odlukama, kako medjusobno tako i u odnosu same firme, tako
da vrlo cesto izneti stavovi uvek predstavljaju licne stavove osobe koja
ih je iznela a ne neophodno i firme kao takve.
...
Puno postujem sve profesionalce koji zive od Interneta. Ne zelim ni da
komentarisem WebGazda TOS jer nisam ucestvovao u njegovoj izradi. Ne kazem ni da je dobar ni da je los.
...
Svi koji poznaju mene i/ili moje aktivnosti znaju moje principe i nacin
rada. Zelim uvek win-win saradnju. Ovim putem se izvinjavam svim clanovima
foruma, bez obzira da li jesu ili nisu partneri WebGazde, za eventualno
bilo kakve neprijatnosti.
Dejane, odlican pokusaj, ali u osnovi, ako pretpostavimo da je ova diskusija nanela stetu WebGazdi, onda si upravo ti dokrajcio ugled ove firme. I, da, slazem se da tvoj odgovor predstavlja tvoj nacin razmisljanja, win-win nacin poslovanja, ali ovde nema win-win. Nije win-win kada ti dobro prodjes, odnosno izvuces sebe iz cele krize, i kada citaoci ove diskusije dobro prodju tako sto odluce da nikada ne rade sa WebGazdom. Win-win je kada ti napises post koji ohrabri ljude da ipak rade sa WebGazdom i kada WebGazda kao firma ne dozvoli ove gluposti ponovo. Ovako, tvoj post moze biti simpatican jer se jasno vidi da si pametan i da su ti namere postene, ali ovo je katastrofa od pokusaja kriznog PR-a. Pa prvo i osnovno pravilo kriznog PR-a je da se posalje poruka da je izvor krize identifikovan, lokalizovan, neutralisan i bez daljeg tzv. novog dejstva na poslovanje. Ja ne vidim iz tvog posta da je taj mladi covek prestao da bude pretnja poslovanju i ugledu firme. Cak i ako si samo zeleo da se operes, mislim da nije bilo potrebe, tvoj rad i stil su vec odavno prepoznati kao vrlo pozitivni.
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat
3 članova zahvaljuje oksite za poruku: