Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 12. 2010.   #287
3banchi
branislav mandic mando
Wrote a book
 
Avatar 3banchi
 
Datum učlanjenja: 30.10.2009
Lokacija: NS
Poruke: 1.241
Hvala: 261
486 "Hvala" u 189 poruka
3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru
Default

Citat:
Originalno napisao srdjan Pogledajte poruku
Kako izgleda "ućutkivanje neposlušnih" u Rusiji, Kini, Severnoj Koreji ili Iranu, nekadašnjem DDR, Mjanmaru, Venecueli... imaš na primeru ubijenih novinara, aktivista, pripadnika druge vere, političke opcije ili ljudi koji samo žele bolji život, ili barem probaju da pobegnu iz ovih oaza ljudskih prava. Asange, Majkl Mur ili bilo ko sličnog CV-a ne bi dugo poživeo tamo.
Otvorio si mi oci. Stvarno sam o pobrojanim drzavama mislio sve najbolje. Jesi li opet slucajno zaboravio Saudijsku Arabiju i Pakistan? Ma daj...

Citat:
Što se tiče mog komentara o diplomatskom curenju, ako neko nije primetio do sad kad diplomatija ne uspe najčešće dodje do rata, a kad diplomatija (sa podrškom u formi različitih interesa ili sile) uspeju, rat se završi.
"Diplomate" su pocinjale i zavrsavale sve ratove...uzimala-davala.

Citat:
Mali anarhista u meni uživa u ovom što se dešava, ali lično mislim da je Asange ozbiljno bolestan čovek kome treba pomoć.
Za pomoc mozes ovde

Publika ovog cirkusa se sve vise ukljucuju
__________________
...
Ej, živote, teško ovo jebote,
mani me se živote, ti ga nabijem!

Poslednja izmena od 3banchi : 01. 12. 2010. u 23:09.
3banchi je offline   Odgovorite uz citat