Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 10. 2006.   #95
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman
Ja se vracam istog dana uvece, oko 6-7 (imam fudbal u Hali sportova i moram da budem do 22h u BG), tako da mogu da vam ponudim voznju ujutro iz Beograda i uvece nazad u Beograd...
Ajd ne zajebavaj Blues .. a zurke ? Medicinske sestre ? Jel treba Miloje i ja da te ucimo kako se to radi ?

Citat:
Originalno napisao bluesman
A glupo je da trazim bilo kakve pare jer bi ionako ja platio sve sam... posto sam tako i planirao da idem. Zato, opusteno... ako vec insistiras mozes da platis pice u Nish
Same here ...

Citat:
Originalno napisao bluesman
Mene to Grande asocira na Grand Show, ja to ne bih mogao da vozim
Mrs. Iz mojih kola moze jedino da se cuje fina muzika (RHCP, Franz Ferdinand, eventualno Cold Play ... ).

Nego, Flajko, posto ja u Nišu nikada nisam bio, kako tamo stoje stvari sa parkiranjem ? Ima li negde online neka mapa ?

I inace, kad vi ostali dolazite, da znam da li da kao Bluesman dodjem u ponedeljak, ili eventualno prespavam u Niskoj Banji (molim preporuku) pa u ponedeljak pravac predavanja ?

Izvinjavam se ako je na ovo vec odgovarano vise puta, na brzinu sam pregledao celu temu i nisam nasao... hvala
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat