Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 07. 2010.   #9
stecko
stara koska :)
Professional
 
Avatar stecko
 
Datum učlanjenja: 24.10.2008
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 230
Hvala: 32
44 "Hvala" u 21 poruka
stecko is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za stecko Pošaljite poruku preko Skype™ za stecko
Default

Citat:
Originalno napisao dragansta Pogledajte poruku
U pitanju je Sezam hosting. Kao sto sam napisao gore, bio sam na putu, tacnije moru. Zato je trajalo 7 dana. Zvao sam ih cim su suspendovali nalog i zamolio da odsusdenduju,objasnio im situaciju, ali nisu hteli da izadju u susret jer navodno zbog povecanog cpu loada, i ostali sajtovi koji se hostuju na tom serveru su imali "strasan" problem.
Nista novo. Skoro je lik selio samo forum (koji je deo sajta) sa Sezama na drugi host (prethodno su ga admin. upozorili da "....forum previse opterecuje server na kome je...", i da mora da doplati neke novce kako bi ostao UNsuspended).
U prvi mah sam pomislio - OK, forum, veliki trafic, veliki broj istovremenih poseta u "spicu",.........
ALi, uopste nije tako - obican forumcic sa max. ISTOVREMENIH 10-15 poseta i to u "spicu".

Citat:
Originalno napisao dragansta Pogledajte poruku
Hvala vam na odgovorima ali niste odgovorili na moje pitanje. Da li je moguce da ovo bude razlog pada na Guglu i koliko traje oporavak?
Da moguce je, bar prema mom iskustvu.
I ne "...samo za 7 dana", nego nekad i za kraci vremenski period, a mislim da ima veze sa periodicnim indexiranjem stranica koje Google radi, koji je btw., individualan za svaki sajt.
Ukoliko je Googleboot natrcao na tvoj sajt kada je bio offline - evo ti odgovora.
__________________
SteCom.rs | HostingServis.com
stecko je offline   Odgovorite uz citat