Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 02. 2010.   #67
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao lurker Pogledajte poruku
nije mi jasno sta ce jednom aff sajtu zaposleni, to mi je cudno.
heh, bice da nisi imao kontakta sa tim poslom, nije to samo napravis sajt i zavalis se u fotelju dok pare teku... to je krvav posao i za iole ozbiljan sajt treba ti gomila ljudi koji ce da unose podatke, rade i prate reklamne kampanje, uplate, novosti iz industrije, kontaktiraju klijente, pruzaju support... doduse 11 ljudi je dosta velika operacija, ali ko zna koliko su sajtova imali i da li su samo ovo radili...

tim gore je sto su ove momke ovako potkacili jer su oni uspeli da stanu na noge, na svetskoj sceni, sto pretpostavljam da u toj industriji uopste nije lako. Oni ce sad lepo da plate kaznu za utaju poreza, i da se pokupe i osnuju firmu u Panami, i Srbija od toga posla nece ni dinara vise videti. A ako su iole pametni i ako ih ne isprepada sva ova medijska histerija, presavice tabak i tuziti i drzavu i novine, i to ce sigurno dobiti, jer sve da su i prekrsili neki zakon o oglasavanju igara na srecu, novine su im vec napakovale i prevaru i pranje novca i svasta. Da ne pricamo o materijalnoj steti nastaloj zaplenom opreme i sl. Uz dobrog advokata na kraju ce jos i da zarade na svemu ovome, visoko tehnoloski policajci ce dobiti tapsanje po ramenu, a mi kao poreski obveznici cemo iz svog dzepa pokriti tu celu glupost... everything's just as usual in Serbistan
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat
2 članova zahvaljuje ivanhoe za poruku: