Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 04. 2007.   #68
Miloje Sekulic
smetalo blebetalo
Master
 
Avatar Miloje Sekulic
 
Datum učlanjenja: 04.09.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 723
Hvala: 48
60 "Hvala" u 39 poruka
Miloje Sekulic će postati "faca" uskoro
Default Jablane, važi li?

Citat:
Originalno napisao jablan
CC ovo radi samo zbog sebe i svog profita, i ni zbog kog drugog...
Smorih se 8 godina pričajući po raznoraznim novinama, predavanjima i lično da nema boljitka srpskog veba dok ozbiljne firme na njega ne obrate pažnju. Na taj način će doprineti njegovom razvoju. Posredno, naravno. Ko ne zna sebi ne zna ni drugome. I stojim iza toga.

Posao koji radim vidim na isti način. Naravno, samo su rezultati merilo. Za rezultate treba vreme. Godina dana je realan period da se oceni šta sam uradio.

Na ovom forumu se okupljaju developeri. Vrlo dobro znam koliko je teško prodati klijentima u Srbiji bilo kakvu aktivnost na internetu. Pogotovo za realan novac. Glavni izgovori su naravno "Naš internet je nerazvijen", "Nema ozbiljnih sajtova", "Ni naša konkurencija nema ništa više od kataloga sa adresama i slikom direktora."

Ajde ovako. Ko u sledeća 3 meseca prilikom pregovora sa klijentima iskoristi CC portal i njihovo ulaganje u internet kao argument pri dobijanju posla postuje info ovde.

Ako ne dobije posao - ja Jablanu plaćam piće. Ne mora da bude CC, može sve domaće sem šampanjca. Za 10 pića ima večeru (do cene 10 pića). Od mojih para.

Važi li obrnuto?

Miloje

Poslednja izmena od Miloje Sekulic : 24. 04. 2007. u 14:07.
Miloje Sekulic je offline