Tema: iPhone 3g
Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 06. 2008.   #25
X3mE
Miloš Ranđelović
Certified
 
Avatar X3mE
 
Datum učlanjenja: 15.05.2008
Lokacija: Beograd/Niš
Poruke: 66
Hvala: 26
23 "Hvala" u 14 poruka
X3mE is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Denis_Radenkovic Pogledajte poruku
Znaci, ako ja zeni hocu da ga kupim na poklon, ne mogu? ...umm, nisam ni ja proverio, nije jos u prodaji, ali cisto sumnjam da je tako.
Ja ne pišem dok prethodno ne proverim

Citat:
The price will be the same all over the world - $199 for the 8GB version and $299 for the 16GB version. The 16GB variety will be offered in another color choice too - pearl white. We bet you've guessed it that there's no way that these prices are SIM-free - you will most probably have to enter into a long-term pricey contract with one of the approved carriers in order to get it.
GSMArena.com


Citat:
It will be using all AT&T's standard voice and data plans, which means $30 for unlimited 3G data for consumers, $45 for business users, on top of voice. Also, no in-home activation for iPhone 3G—it does require a two-year contract, and it will have to be activated in store (at AT&T or Apple Store), which takes 10-12 minutes, meaning that first day line is going to SUCK. And you will have to camp out, since there won't be any online ordering at launch
Gizmodo.com

Citat:
Najviše iznenađuje cijena, s obzirom da jecijena prvog iPhone-a bila 499 odnosno 599$ za 3G iPhone cijene su višestruko manje odnosno 199$ za 8 GB verziju odnsono 299$ za 16 GB verziju. Prodaja u prvom krugu od 70 zemalja diljem svijeta bi trebala početi 11 srpnja, ali vas moram razočarati.
Izgleda se ukida dosadašnja praksa aktivacije preko iTunes Store-a, odnosno aktivacija će biti dio kupnje tako da će se razočarati svi koji su ga imali namjeru kupiti u Americi kad krene u prodaju. Također kako vidim nema više onlie kupovine nego samo putem službenih Store-ova ( bilo Apple, bilo AT&T odnosno lokalnih operatera u ostalim zemljama).
MacKorisnik.com



Citat:
Originalno napisao dinke Pogledajte poruku
Jedini "decision makeri" koji ce furati ovaj fon su oni sto vole da svoje velike autice parkiraju duz ulice Strahinjica Bana i njima slicni. Decision makeri koje ja poznajem ovo i ovo ne bi menjali nizasta na svetu
Amin
__________________
Nisam zgodan, al' sam zato nezgodan.

Poslednja izmena od X3mE : 10. 06. 2008. u 16:06.
X3mE je offline   Odgovorite uz citat