Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 12. 2010.   #13
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao xippi Pogledajte poruku
gledam ovih dana topice... kao sta treba promeniti da bi se unapredilo eposlovanje. treba promeniti jebenu drzavu.
slazem se, to je i moja poenta... I cemu onda negativni stav prema PayPalu? Ako nije problem u paypalu nego u nama, zasto svi pizde na paypal (EU, Ameriku, Ruse, itd..), zasto niko ne kaze: ja ne valjam, ja treba da nesto promenim (sebe, svoje roditelje, komsije, zemlju...) ? Jer zaista i nije frka u Paypalu, frka je u drzavi, a drzava smo mi, a ne politicari. Politicare cak i u najvecim diktaturama na vlasti drzi narod, i samo narod moze da ih natera da nesto promene. U suprotnom, ako se svi pomirimo sa time da je "ovde sranje", ljudi se brzo naviknu na sve, i onda prestanu da se trude da to i promene. Ako mi ne dizemo frku zbog PayPala, zasto bi vlada menjala lose zakone? Ko ce da je natera, ako nas boli uvo?
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat