Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 01. 2011.   #4
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao webarto Pogledajte poruku
Ako misliš daju ti jači paket za iste pare, kako te tu oštećuju?
pa to je malkice izvrtanje istine, oni meni nista ne daju, ja to placam. Bez obavestenja me prebace na skuplji paket, umesto da mi smanje cenu paketa za koji sam potpisao ugovor ili da me makar pitaju sta ja zelim, da sam odlucim. To je kao da svaki dan klopas u restoranu i onda oni kad spuste cenu hrane krenu da ti donose dupli rucak, da bi ti i dalje naplacivali istu cifru, nije to bas ok... meni ne treba dupli protok, da mi je trebao uzeo bih ga...

@banchi: ne, nisam evzan nikakvim ugovorom, to je isteklo odavno. Nego oni kako spustaju cenu tako meni dizu paket da bi mi naplacivali istu cifru. E sad, posto su ionako preskupi u odnosu na konkurenciju, onda to pocinje da me nervira, placam 2000 net kod kuce koji jedva da koristim...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.

Poslednja izmena od ivanhoe : 22. 01. 2011. u 23:05.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat