Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 01. 2011.   #10
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Pa ne znam, neko je ovde lud, sasvim moguce da sam i ja, ali opet...

Postoje paketi A i B. Ja kupim Paket A koji kosta X. Oni spuste cenu paketa A upola, ali onda meni promene paket na B, kome su takodje spustili cenu tako da sada i on kosta X, tako da mi na kraju i dalje naplacuju isto. Medjutim usluga koju sam ja kupio je paket A, jer sam to zeleo, i u ugovoru pise paket A, a ne paket B,C ili D, kupio sam bas A jer mi toliko treba. Znaci oni mi naplate duplo od trenutne cene usluge koju sam ja od njih kupio ugovorom, a zauzvrat dobijem brzinu koja mi ne treba, koju samim tim ni ne trosim, odnosno provajder ima cist profit od te operacije. Uz sve to nisu me o tome nista pitali, niti su mi poslali nove uplatnice, niti su me makar obavestili o ubrzanju... ko primeti, primeti, ako prodje prodje... vecinu ce da mrzi da idu da menjaju paket nazad i eto njima parica...

Ako je to po vama ok, jos i da budem srecan jer sam "dobio" duplu brzinu (nije mi bas jasno to sa dobijanjem, kad mi to naplate po istoj ceni koliko taj paket kosta i sve ostale, sta ja tu dobijem dodjavola?! Mogao sam da uzmem odmah 8MB da sam hteo?)... valjda sam ja lud i treba da se odselim odavde, u neku zemlju gde moraju da te obaveste kad ti "poklone" duplo skuplju uslugu...

EDIT: No dobro pozvacu support, pa cu videti o cemu se radi i koje su to fore... postoji mogucnost da je naprosto greska...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.

Poslednja izmena od ivanhoe : 23. 01. 2011. u 02:14.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat