Tema: Exit
Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 07. 2006.   #94
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

evo ja se upravo vratio kuci, i uz nezamenjivi jutarnji burek i jogurt, a posle cirka 42 sata nespavanja, sta drugo da radim nego da se odmah nakacim na net... treba da se lecim, znam..

elem, Suzan Vega je bila ok, mada nije to muzika za festivale... ali kad sam se izvalio na travu bilo je zabavno, i cak nekako kul, slusati je (a bile su cak 3 pesme od nje koje sam prepoznao, a i neke razbijene maloletne UK pankerke pored su doprinele opstoj festivalskoj atmosferi). Franc Ferninand nisam nikad ranije slusao (znao sam samo jednu jedinu pesmu) i sam koncert mi je bio onako, solidan, ali nista impresivno, ali je svirka na bis je bila fenomenalna, ljudi su odlepili, atmosfera je bila sjajna i to nikakav TV prenos ne moze da docara... a Cult mi je bio apsolutno fenomenalan...svirka, atmosfera, ljudi u publici koji su skakali od prve do poslednje stvari... jedna od najboljih rock svirki na kojima sam bio u zivotu....

bas mi je legla, kao antidot posle Cecinog koncerta...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat