Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 09. 2012.   #17
kickloop
Mister
Master
 
Avatar kickloop
 
Datum učlanjenja: 25.11.2007
Poruke: 626
Hvala: 114
641 "Hvala" u 96 poruka
kickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za kickloop
Default

^ E pa razočarao si me sad. Nadao sam se da ćeš nešto u tvom stilu da mi odgovoriš pa da te najzad banuju zauvek pošto obraza nemaš da sam odeš ili prosto prestaneš sa glupostima.

Prvo si dobio ovaj crveni karton, pa ban na 7 dana beše. Svako drugi bi brate shvatio. A ti nastavljaš sa glupostima kao da ništa nije bilo.

Žalosno mi je da gledam više. Više čak nije ni smešno. Na ovom forumu ima 2-3 "grupe" ljudi. Oni koji već rade uspešno neki online ili IT biznis, oni koji se još trude da ga pokrenu i oni koji su početnici, da tako kažem, u IT-u pa pitaju starije, iskusnije kolege za neki savet, pomoć.... Ja osećam i mislim da je svako od nas dobrodošao i nisam za 5 godina koliko sam ovde doživeo da neko nije dobio pomoć, savet...

Sa druge strane ovo što ti radiš po meni davno davno zaslužuje ban i brisanje sa foruma. Niti si uradio bilo šta u životu, niti imaš konkretna pitanja (a nebi rekao da su ti čak i sve ovce na broju ). Samo troluješ i truješ i dosadan si. Rekao sam ti još onomad (pre jedno 30 tvojih tema) lepo i kulturno da je glupo to što radiš. Pokreneš neku nebuloznu temu, onda ti par ljudi dobronamerno objasni gde grešiš a ti završiš ubeđujući sve nas kako si ti najpametniji i kako si ti u pravu a mi glupi. Posle 3 dana pokreneš novu temu i sve ide opet u krug.

Ivanet verujem da si vrlo mlad i da nisi loša osoba. Ali brate pališ se ko hepo kocka na gluposti. Sedi, nauči nešto, počni nešto da radiš pa onda pitaj ako imaš neki problem. Ovo što radiš je stvarno bez smisla i logike.
__________________
When you assume, you make an ass out of u and me
kickloop je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" kickloop za poruku: