Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 04. 2006.   #23
Gulp
malo gulp
 
Datum učlanjenja: 02.04.2006
Lokacija: Bgd
Poruke: 6
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Gulp is on a distinguished road
Default

Dobro, vi posmatrate iz ugla profesionalaca, što je normalno. Ja kao neprofesionalac ( imam nešto malo iskustva u web designu ali i poprilično dugačak staž internet korisnika) ne vidim sajt baš tako loše. Čak naprotiv. Meni se najviše ustvari sviđa ona prva verzija sa gradijentima i pozadinskim sličicama. O.K. možda i nemam baš neki ukus, ali mislim da nisam ispod prosečnog konzumenta interneta... Što se mene tiče ako sajt bude ispunio osnovnu svrhu, a to je, po meni: dovoljno informacija o kandidatu, redovno ažuriranje (naročito zbog medija) i kontakt sa korisnicima preko bloga (niko bre da pohvali što će na sajtu biti i blog, pa jel ste videli da neki političar ima to na svom sajtu?).
Sajt nije ružan na način da prosečan korisnik neće da se zadrži na njemu ako je privučen informacijama. Tehnički, ne znam, ne razumem se, ali nisam primetio da ste imali kritike u tom pravcu, pa računam da ni u tome nije previše loš. Na kraju, čovek je prihvatio praktično sve sugestije iz prvih desetak poruka i sad mu kažete da ništa time nije dobio. Rekao bih da preterujete...
Gulp je offline   Odgovorite uz citat