Tema: iPhone 3g
Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 07. 2008.   #51
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao nixa Pogledajte poruku
ja sam se ipak za sada odlučio za first gen iphone , još uvek moraju da srede bateriju na novom ...
Evo, Luka je napisao relativno objektivan review (kazem "relativno" jer neko ko vodi sajt o macu tesko moze biti objektivan kad je kvalitet iphone-a u pitanju). Po njemu baterija na 3g iphone-u traje duze nego sa starim modelom.

Inace, slazem se sa Ilijom, da sam na mestu VIP-a i ja bih jurio da potpisem ugovor sa Apple-om makar i na sopstvenu stetu. Ne slazem se da je Srbija malo trziste, after all vece smo trziste od hrvatske i mobilni su veoma zastupljeni (rekao bih obrnuto proporcionalno kupovnoj moci stanovnistva).

Malo offtopic, malo sam se igrao pre neki dan sa iphone-om i dosao do zakljucka da on to sto radi zaista radi savrseno. Multytouch je imho keva za onaj na HTC Diamondu recimo. No problem su stvari koje ne radi

copy/paste
bluetooth handsfree
multitasking
ocajna kamera
nemogucnost brisanja pojedinacnih sms poruka (moze samo ceo thread)
mms
Gps bez navigacionog software-a (koji je navodno cak i zabranjen licencom)
itd. itd.

Inace ponosni vlasnik pomenutog uredjaja ga je najbolje opisao. Ipod sa mogucnoscu telefoniranja, a cinjenica da u dzepu drzi Nokiu E61 za sve ostalo osim poziranja govori vise od svega
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat