Tema: iPhone 3g
Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 07. 2008.   #60
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao marinowski Pogledajte poruku
Hm, ja opet pitam, koje su to bitne stvari koje iPhone ne moze da uradi?
Ja sam napisao sta je meni bitno i sta iphone ne moze. Pri tome ni u jednom trenutku nisam rekao da je iPhone los telefon niti omalozavam bilo ciji izbor. Pogotovo ne zelim da se ovo pretvori u advocacy

Dalje, mozda sam ja stekao pogresan utisak oko nekih njegovih feature-a (multitasking i handsfree npr), after all nije isto kada phone isprobavas 20-tak minuta i posedujes ga za stalno. Mozda youtube downoad radi lepo, ali meni je recimo kod otvorenog shell prozora svaki put prilikom vracanja na isti sve resetovao na stanje pre otvaranja, niti sam naravno mogao da se setam kroz otvorene aplikacije (sto naravno mogu na Nokiji). Takodje moj bluetooth (logitech) nije radio sa njim, nekako bih ocekivao da ne moram da kupujem nestandardni bluetooth koji radi samo sa iPhone-om. Argument da nesto postoji uz 3rd party software bas ne stoji, i moja Nokia ima GPS uz skormnu doplatu od 100 eura za isti + ko zna jos koliko za garmin recimo (nisam video da Nokia Maps ima mape za Srbiju)

No, za moje potrebe sve mogucnosti koje nedostaju nisu nesto extra bitne (after all kao i Marinovskom i meni copy/paste zatreba jednom u nekoliko nedelja), jedino mi kod ovog novog 3G iphone-a GPS koji koristi Google Mape koje jos uz to skida preko 3G-a zvuci totalno kretenski.

Inace ja licno nisam zadovoljan ni sa telefonom koji trenutno koristim (Nokia N73), ali ona je najmanji kompromis u odnosu na moje potrebe. Kada bi na nju mogao da nakacim touchscreen i iGo to bi bio savrsen telefon, ali sta da se radi
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat