Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 10. 2008.   #75
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao istok Pogledajte poruku
Pretpostavka je da čovek još radi svoj svakodnevni posao dok sajt ne počne da mu donosi celu platu. Znači pre će da isplati tih 10 dolara mesečno za shareovan hosting od plate koju prima u firmi, to zaista svako može da priušti.
Predpostavke mogu biti i pogrešne... Mnogim ljudima koji rade za prosečnu platu kao tvoj lik iz priče, $10 nije malo. Da jeste, niko ne bi koristio dozvoljeni minus na računu. Mnogi se jedva nakane i domen da registruju koji košta $10/year. Može to svako da priušti naravno, ali je problem u percepciji, "da li je to ono što meni zaista treba?" Otplata hostinga od AdSensa ili sličnog servisa može biti prekretnica u tome da li će neko nastaviti da pravi kontent tri meseca nakon početka (nemam ništa od ovoga, ali bar me ništa i ne košta a pričinjava mi zadovoljstvo) ili će od svega dići ruke (koji đavo ja dajem ovih $10 svaki mesec a nemam ništa od toga, bolje da odem sa ortacima na turu pića).

"Zagađivanje" je takođe relativan pojam. Najbolje je onda i banere da ne prodaje, tako će mu sajt biti uredan i čist.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat