Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 06. 2009.   #55
Milos Jankovic
novi član
Na probnom radu
 
Avatar Milos Jankovic
 
Datum učlanjenja: 17.05.2009
Lokacija: Smederevo-Beograd
Poruke: 28
Hvala: 8
1 "Hvala" u 1 poruci
Milos Jankovic is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Ivan_Nis Pogledajte poruku
^ Ne bih se slozio sa tobom.
Ja sam morao da procitam dve od tri knjige kada sam svojevremeno prolazio obuku za prodavca a momak koji je bio vrhunski prodavac ("Wurth") je ucio iz istih knjiga, pogotovu Hopkinsa.

Pomenuti sada radi u banci i iskustvo prodavca mu je itekako pomoglo da ima dobru komunikaciju sa klijentima.

E, sada, naravno da neces da prodajes na potpuno isti nacin oglas na sajtu i srafciger recimo ...
Iz ovoga ne vidim sta zelis da kazes tj, u cemu se ne slazes sa mnom?
Nista nisam rekao sto je u suprotnosti sa tvojim postom, ne znam kako si razumeo, ali i ja mislim da je ta literatura itekako korisna.

Sto se tice prodaje i ljudkih odnosa americka literatura je neuporedivo jaca (evropljani ne obradjuju tu oblast u toj meri) tako da je neizbezna, ali neke ideje ne treba uzimati zdravo za gotovo.
Ne kazem da ta literatura nije upotrebljiva za nas mentalitet (pobogu svi smo ljudi) nego da treba imati u vidu razlicitosti.
Zato kazem, ne kopirati nego prilagoditi. Ja licno najvise zamerki imam na njihove teorije medjuljudksih odnosa (sto je sustina prodaje) jer su te ideje koje se propagiraju manipulativne prirode.
Milos Jankovic je offline   Odgovorite uz citat