Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 11. 2006.   #93
chesare
Zoran Mihailović
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 30.09.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 41
Hvala: 1
259 "Hvala" u 1 poruci
chesare is on a distinguished roadchesare is on a distinguished roadchesare is on a distinguished road
Default

Sad ce ovo da zvuci glupo, ja nisam expert za to, ali... Mozda bi za pocetak, pogotovu pri ovako slabom odzivu, trebalo fokusirati pricu i akciju na neku mogucu i relativno lako ostvarivu pomoc (da ne licitiram... ali nesto sto mozda moze da se uradi i sa SMS porukama). Dakle, izbarati za pocetak nekoga kome nije potrebna velika donacija (novacana pomoc).

Mislim da bi eventualni pozitivni feedback jedne takve kompletno ostvarene akcije mogao da doprinese i ostalima, preko moguce medijske promocije jednog takvog dogadjaja.

Pri tome ne zelim ni na koji nacin da klasifikujem/arbitriram kome je pomoc "neophodnija".

Takodje, mozda u pocetku - a imajuci u vidu presek Srbija/internet - ne treba previse ocekivati od jednog sajta. Verovatno vise u sferi sirenja ideje i informacija, a manje u konkretnoj finan. pomoci. (Mozda parafraziram neki od ranijih postova, ali...)

Citat:
Na žalost nije offtopic, ima jako puno veze sa ovim. Oni će rađe poslati 1 SMS za 4 sekunde "slave" pa čak i 10 SMS-ova ako se zakrve sa nekim, nego da učine nešto korisno sa tim parama.
Slazem se da nije offtopic, u principu. Zato sam i dodao to. Ali nisam hteo da prica (mozda) ode u pogresnom smeru. A i bio mi je prvi post na dpt, pa da ne ispada da flame-ujem ili kakoseveckaze.
chesare je offline   Odgovorite uz citat