Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 11. 2005.   #10
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Pročitah... i poučen prethodnim iskustvom u diskusijama sa Ilijom nemam ništa pametno da dodam... ili nemam ništa da dodam što bi se izrodilo u nešto pametno.

Jedino što moram da primetim, Ilija, je da nas olako "gađaš" subjetkivnim zaključcima, zatim kažeš nešto kao "najbolji persistance layer za PHP" a onda u dodatnom objašnjenju napišeš

Citat:
1. PHP5 only
2. Ne scaleuje dobro - tj. nije pogodan za male skripte
3. Propel bi mogao da bude bolje uvezan, a proces generisanja klasa automatizovan. Sad moraš ručno da pozoveš Phing da generiše klase i da ih kopiraš (nešto što se radi jako retko).
4. Definitivno nije speed king
Sorry, meni bi 1, 2 i 4 bilo sasvim dovoljno da nikada ne pogledam to, a kamoli da ga hvalim i koristim. Ali, svako ima svoje, ja sam navikao da pišem sve svoje ručno, ti si navikao na razne gadgetse koje ne znam ni da nabrojim, možda sam lood što trošim vreme na pisanje svega lično, možda sam paranoičan jer verujem samo sebi i svom kodu... ali to je moj loodilo... tako sam navikao i so far so good.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat