Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 12. 2005.   #1
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default paypal i chudni tripovi

nisam bas 100% siguran gde da uturim ovu temu, pa ajde ovde, ako admini imaju bolju ideju nek je premeste slobodno

Da li je neko od vas primetio da je paypal poceo da se chudno ponasa prilikom IPN-a ?

Poceo je da mi poziva skriptu po 4-5 puta uzastopno za istu transakciju, a to se ranije nije nikad desavalo.. ove moje skripte su bar godinu i po stare i lepo su radile do pre mozda 2 nedelje, a nista nije menjano na serveru u medjuvremenu, tako da mora da je do njih nesto... sad, snasao sam se ja da proverim transaction ID svaki put, da izbegnem duplikate, ali to mi pravi overhead nepotrebno, pa bih voleo da razjasnim u cemu je fora...

Da nisu menjali nesto u protokolu nedavno?

Ako je neko nacuo nesto na ovu temu, svaka informacija mi je korisna, posto za sada nemam pojma o cemu se radi
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat