Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 01. 2012.   #7
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

ok, nije to sto sam izostavio par zagrada oko if bila poenta, neko voli da ih pise, neko ne... pricao sam o zahtevu da se koristi samo jedan return, radi preglednosti koda...

Zapravo, cela stvar mi je pala na pamet jer sam nedavno procitao na minecraft blogu text u kome autor pominje kako su mu na nekom intervjuu zamerili sto nije "skolovani programer", pa zato ne vodi dovoljno racuna o konvencijama i best-practices savetima (koje bi valjda naucio na faxu da nije samouk)... malo mi je to zazvucalo kao bull****, koliko god njihovi fakulteti bili bolji od nasih, jer ono sto su mene ucili na faxu pre 15 godina, a skolovao sam se za programera, nije bas toliko krucijalno, a mnogo toga mislim da nije ni tacno, bar ne vise (kao recimo ovo za jedan return)
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat