Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 10. 2005.   #3
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ok, generalno bi to moglo da znači da je dovoljno pouzdano, jer čisto sumnjam da će u istom danu dve osobe pokušati da registruju isti domen.

Koliko ćesto se ažurira WHOIS baza?

Šta uopšte znači "private" opcija pri registraciji domena? Da li to znači da se ne zna da li je taj domen registrovan (nije u bazi) ili su samo sakriveni podaci ko je registrovao domen? Meni liči na ovo drugo, ako je to onda nije problem.

Zašto uopšte postoji zaključavanje domena? Nije mi jasan taj mehanizam. Samo meni pravi problem jer kada želim nešto da promenim onda moram prvo da ga otključam, pa tek onda menjam. Ako je neka "zaštita" onda - jebi ga, to je nikakva zaštita. Ko može da uđe tu, ne smeta mu ništa što je domen "lockovan"
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat