Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 10. 2007.   #2
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Uh... grozan posao i potrebno je neviđeno znanje tipografije, teoretsko i praktično.

Znači, može da se nabudži neki font na brzaka, ali praviti kvalitetan font je veliki zalogaj i nikako nije za nekoga ko razmišlja "ma napraviću ti nekako iako nisam nikada probao"

Ja sam ranije, kada nije bilo mnogo fontova, tamo negde 1993-1995 pravio i prepravljao fontove, ima nekoliko koje sam napravio od nule, mnogo sam prepravljao, a najlakši i najdosadniji posao je bilo dodavanje "naših slova". To je čak i pre nego što je Windows uveo takozvani "CE" script. Neću nikoga da obeshrabrim, naročito tebe, nadam se da ćeš naći neokoga da ti to kvalitetno odradi, ali kada bih sada morao da uradim tako nešto - sigurno ne bih radio za "džeparac"
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat