Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 05. 2010.   #85
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Primetio sam da većina koja kaže kako im je "super udobno" da rade na laptopu, spomenu kako imaju docking i dodatni veliki monitor kao i dodatnu tastaturu. Meni se ipak čini da vi koristite laptop kao desktop računar. I to preplaćeni desktop računar jer za cenu laptopa uvek može da se kupi 50-100% jači desktop računar sa odličnim velikim monitorom.

Dakle, meni se ipak čini da ima malo ljudi koji stvarno koriste laptop kao uređaj na kome rade, većina koja tvrdi da je tako u stvari radi na desktop računaru (samo što umesto kućišta imaju laptop).

Ok, i to nije loša varijanta, kada ti zatreba da poneseš posao, otkačiš se i nosiš sve sa sobom, nema kopiranja i muljanja, ali mislim da to nije ono o čemu govori ova tema.

Ne sećam se da li sam pisao ranije u ovoj temi pa ću možda da se ponavljam, ali koliko god se trudio ne mogu da se ponovo privikavam na 15" monitor. A ako mi neko predloži da kupim laptop sa većim monitorom, onda moram da kupim i neka kolica da to vukljam sa sobom
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat