Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 11. 2010.   #2
vidak
Banned
Expert
 
Datum učlanjenja: 29.09.2007
Poruke: 458
Hvala: 131
71 "Hvala" u 44 poruka
vidak is on a distinguished road
Default

Ođe na forumu ima ljudi koji imaju kvalitetnih iskustava i sa Etarget i sa AdSense pa ćeš moći da uporediš.

Moja iskustva nisu nešto dugačka i obimna ali sam za kratko vreme korišćenja Etarget-a zaključio par stvari koje su me odbile od istog.

Primetićeš da kod prijave na Etarget potrebno je da se dva puta prijaviš ukoliko se reklamiraš preko njih i ukoliko postuješ njihove oglase. To znači da imaju odvojene tabele (možda i baze) za evidenciju. Nažalost, ovo je krajnje početnička postavka informacionog sistema.

Druga stvar koja me je zaprepastila jeste dobijanje email-ova od strane Etarget-a o npr. "Kako upravljati reklamom!". Nakon dobijanja drugom email (ni za prvi se nisam prijavio niti dozvolio notifikaciju) poslao sam im mail gde tražim da me skinu sa liste za slanje. Dobio sam odgovor da to nije moguće jer njihov sistem to ne dozvoljava a ako želim, mogu mi obrisati korisnički nalog. ...nisam imao snage da ih pitam kako će znati koji nalog da mi obrišu kada sam se sa istim email-om prijavio za oba servisa.

Meni su ova dva razloga bila dovoljna da donesem odluku.
vidak je offline   Odgovorite uz citat