Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 07. 2007.   #49
pavel
novi član
 
Avatar pavel
 
Datum učlanjenja: 05.04.2007
Poruke: 1
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
pavel is on a distinguished road
Default

ne znam koliko bi kostalo, ali sam siguran da bi bilo efikasnije da ste umesto flajera, stampali dzepne kalendare, ili one duguljaste oznake za citanje, pa cak i papirne kese, bilo sta sto bi ljudi kojima ih date u ruke odneli kuci umesto da ih bace u prvi kontejner

sto se halooglasa tice, mislim da je promasaj stavljati oglas za internet sajt u stampano izdanje, nekako mislim da ljudi koji vise na internetu i ne citaju stampano izdanje oglasnika koji je dostupan online ....

ali sta je tu je, kada ste vec odstampali flajere, bitno je gde ce oni biti "baceni".

padaju mi na pamet,
skriptarnice fakulteta (steta sto je letnja pauza), internet kafe-i, knjizare, prodavnice racunarske opreme ...

ubacivanje u postanske sanducice i ispod brisaca, preskocite, to je siguran nacin da flajer zavrsi u korpi, ili zguzvan ispod komsijinih kola i pre nego sto ga pogledaju.

nije los ni ovaj nacin, da po forumima izreklamiras svoj sajt, mozda ne bi bilo lose da startujes b92.net i mondo mislim da oni imaju delove posvecene trazenju posla, pa da vasem sajtu posvete jedan clanak (ne znam da li se to i koliko placa)
__________________
Make sure that every method does a little bit more (or less) than its name suggests. As a simple example, a method named isValid(x) should as a side effect convert x to binary and store the result in a database.
How To Write Unmaintainable Code
pavel je offline   Odgovorite uz citat