Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 05. 2008.   #37
Paimonia
ecce homo
Na probnom radu
 
Avatar Paimonia
 
Datum učlanjenja: 23.05.2008
Lokacija: Бањица
Poruke: 26
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Paimonia is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Dzordz
Paimonia, dobrodosao. Nije diskusija uopste losa nego je vec X puta vidjeno kako neko samo uleti da popljuje nekog i onda nestane, zato su ljudi vec oguglali i postali vrlo skepticni prema takvim iznenadnim pojavama.

Aj u zdravlje
Хвала за добродошлицу, Џорџе. Јеси ли то онај из серије о Џорџу?

Ја сам убеђен да сам ја већ био члан DevProTalk-а, али нисам успео да се сетим корисничког имена. Дошао сам с добрим намерама - по себе: мислио сам да постоји важећа цена kWh овде; заиста нисам намеравао да се задржавам, али сам препознао неколико надимака па ми је било занимљиво да читам. И онда, природно, хтео и ја нешто да жврцнем.

Што се тиче пљувања, можда ја само тако пишем и не видим оно што неко други можда види. Важне су намере, зар не? Нисам никога хтео да пљујем. Одговор сам овде дао јер приметих да неки људи мисле да BraMom носи велике заслуге за успех Инфостуда, а ја знам да то није тако из два разлога. Кога сам ту наизглед пљувао, ја ни не знам. Можда ће бити јасније ако кажем да сам ја тамо радио на Зујању и да не трчим да то помињем около.

Откуд моје мишљење да BraMom није заслужан за успех Инфостуда? Прво, зато што оно што ми зовемо back end и front end тамо не ваља, нити је икада ваљало, друго зато што имају врхунско руководство. Дакле, хтео сам да нагласим шта је кључ успеха Инфостуда. То не треба никоме да дође као увреда, него треба да скрене пажњу на исправан ток мишљења.
__________________
Svi Poslovi na jednom mestu... Srbija!
Paimonia je offline   Odgovorite uz citat