Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 10. 2006.   #187
gastonr
Poslovni softver BLOG
Certified
 
Avatar gastonr
 
Datum učlanjenja: 20.06.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 67
Hvala: 10
5 "Hvala" u 3 poruka
gastonr is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko MSN za gastonr Pošaljite poruku preko Skype™ za gastonr
Default

Pozdrav,

Prvo ako nekoga zanima, snimio sam diktafonom po mom mišljenju bitna predavanja. Nisam još preslušao snimke, pošto sam malopre stigao i zato ne znam kakav je kvalitet, ali valjda nešto može da se izbunari

Elem, seminar je po meni uspeo, mnogo korisnih stvari, solidna energija, pozitivna naravno, Marko Bijelić me je oduševio svojom pričom i energijom. Svaka čast za citiranja Džonija... Na žalost nisam ga slušao od početka.

Živaljević iz Pakoma je takođe ispričao dobru priču i na kraju čak dobro poentirao sa pogrešnim pretpostavkama u biznisu Verovanoća je čudo )

Prof. Trajanović je smorio za medalju, ali ideja učenja na daljinu će se tek razvijati i primenjivati u Srbiji.

Žana Poliakov je izneverila, jer nije ni došla, siguran sam da postoji dobar razlog.

Šteta što nije bilo nikoga iz Telekoma, pa da ih bluesman malo, u svom stilu, oplevi, mada ih ni ovako nije štedeo. Dao je odličnu poentu stanja stvari u Srbiji, na žalost.

Nadam se da ćemo uskoro plaćati preko interneta karticama, ali ne iz Windows Viste )). Marko Filipović je je delovao kao da prvi put vidi Vistu. Možda njegov primer može da posluži umesto CV-ija ) Pustite im snimak i kažete "Ja mogu bar 20 puta bolje". )) Da su dali bilo kome od prisutnih 10 min "nasamo" sa Vistom, po mom mišljenju, bolje bi odradili prezentaciju. Nije ni čudo što moraju motkom da teraju ljude da kupuju softver. Uf, teške reči, ali zaista... šta reći...

Limundo je super stvar, nadam se da će zaživeti i što je bitnije, preživeti.

Dragan Varagić je standardno dobar, već dugo pratim njegova predavanja po raznoraznim "okupljanjima", kako da ih nazovem, i ono što mi se posebno dopada je njegova interaktivnost sa auditorujumom. Svaka čast.

Što se same organizacije tiče, nemam posebnih primedbi, sem što putokazi do bifea nisu bili dovoljno upečatljivi pa sam prvi dan zakasnio na kobasice

poz,
gastonr
gastonr je offline   Odgovorite uz citat