Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 07. 2010.   #12
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao agvozden Pogledajte poruku
Majstori su bili:
http://www.inbox-online.com/page/clients/en.html
u pitanju je java resenje.
Kada sam ih jednom pitao zasto java, rekli su da je sigurnija od php-a

a hostuje se u EUnetu
Pa super, eto dva dokaza "jednim udarcem" da boj ne bije svijetlo oružje već boj bije znanje.

Eunet je od samog početka, iz devedesetih, imao neke čudne poslovne odluke z vezi hostinga, njihovo rešenje sigurnosti sistema je bilo da onemoguće sve živo. Zato sam svim klijentima govorio da ne hostuju kod njih ako hoće bilo šta više od običnog personal web sajta.

A ovi koji koriste "javu jer je sigurnija od PHP" ... nemam reči. U stvari imam reči ali to što mogu da kažem nije baš za forum. To su oni likovi kao "PHP je prljav jezik", kojima je ispod časti da programiraju u PHP-u ... koliko god jezik bio prljav ili čist, to nikada ne može da ga spasi od neznanja programera.

Zato sam u uslove za zapošljavanje stavio pod tačkom "važno": ne želim nikoga ko za sebe kaže da je Java programer. Ne zbog jave nego zbog mentalnog sklopa takvih ljudi, naročito kada pričaju o PHP.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 03. 07. 2010. u 03:52.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat