Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 02. 2011.   #32
kickloop
Mister
Master
 
Avatar kickloop
 
Datum učlanjenja: 25.11.2007
Poruke: 626
Hvala: 114
641 "Hvala" u 96 poruka
kickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za kickloop
Default

Ne mogu da se složim sa tvrdnjom da US posluje samo sa PayPal. Imam 3 klijenta koji su iz US i koji tamo posluju. Iako lako mogu da imaju PP kao opciju plaćanja NI JEDAN je ne koristi. Skupe su im provizije, što svakako i jesu.

PP je ok ako baš nema ni jedna druga opcija kao što je kod nas bilo do pre par godina. Osim mikro plaćanja preko SMS poruka ili 0900 brojeva, sve ostale opcije za naplatu online su bile ili preterano skupe ili nemoguće. Da je tada došao PP sve bi bilo sjajno. No, pošto nije, meni sad baš niti treba niti nedostaje. Ima mnogo drugih daleko povoljnijih opcija i daleko od toga da smo ograničeni na naplatu smešnih iznosa koje je moguće naplatiti SMS-om ili pozivom, kao što je to ranije bio slučaj.

Pre bih rekao da smo samo sebi usadili kako će kad dođe PP sve da procveta. Ne bi se baš kladio u to
__________________
When you assume, you make an ass out of u and me
kickloop je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" kickloop za poruku: