Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 06. 2009.   #151
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Kako ti se dogodilo da Torbicu, koji nema blage veze sa UO RNIDS, najednom promovišeš u najrelevantniji izvor informacija o UO RNIDS?
@slobodan: Pa vrlo jednostavna stvar, kada svi drugi ćute o tome (valjda da se slučajno ne zamere nekome?) to mi je jedini izvor informacija. Što pitaš? Hoćeš da kažeš da Torbica izmišlja i laže? Šta da ti kažem? Ja sam to zamišljao upravo onako kako je on opisao, ako on laže - onda lažem i ja.

A kako se tebi dogodilo da priču o jednom fijasku okreneš u priču kako je sve izašlo na dobro? Mogu i ja da ti kažem, dok sam još u "transu"... I ovaj tvoj post govori o time "kako". Jednostavno imaš prirodni talenat za političara, pa kad god ti se ne sviđa nečije mišljenje, on "hejtuje", kada ti neko kaže da nisi u pravu onda je "u transu", "zapenio" ... šta god... a ti si tako miran i razuman pa "plivaš" ni na nebu ni na zemlji (da ne spominjem onu "narodnu").

Ali ok, vidiš da sam izašao iz "transa", ne komentarišem uopšte RNIDS, samo sam odgovorio na ovo što je Dejan napisao da "nemam prava" da komentarišem (pošto je naveo baš moje ime), ostavljam tebi i ostalima "u transu" da ih ubediš kako je sve super. Razmišljao sam danas zašto sam se uopšte i uvlačio u ovu priču... kada sam bolje razmislio shvatio sam da me RNIDS i .rs u stvari savršeno ne interesuju.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" bluesman za poruku: