Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 05. 2011.   #24
kickloop
Mister
Master
 
Avatar kickloop
 
Datum učlanjenja: 25.11.2007
Poruke: 626
Hvala: 114
641 "Hvala" u 96 poruka
kickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za kickloop
Default

Ekvador, čak ni to nisam rekao već sam rekao da mi je drago da takve cene procure u medije jer će neko od nas imati i neku korist a ne svi štetu koju već imamo. Da sam rekao da je rasipanje državnog budžeta u ovom slučaju opravdano, sigurno bi nastavio da je bolje i ovako, bar znamo ko je uzeo pare, nego da se rasipa (kao što se rasipa) a niko ne vodi računicu o tome.

Osim toga, pročitao sam ponovo moj post na koji ste se svi zakačili, čak me je i neko onako šaljivo citirao i shvatio da možda nisam baš najbolje objasnio. Niti sam radio sajt za bilo kog ministra/ministarstvo, niti imam bilo kakve veze sa tim, već se moj klijent našalio na račun Dulića i cele afere, u smislu da nije on baš ministar koji raspolaže (rasipa se) državnim novcem, već da će se nekako platiti koliko sam tražio, tj. prhvatio je cenu koja je bar u 95% slučajeva do sada u Serbistanu bila SF, i mislim da je to zbog toga što su takve cene i procurile u javnost.

Imao sam prijatelja koji je otišao da živi u USA i posle nekog vremena hteo da proba neku fensi ravu tamo. Šeta on tako parkom, sretne jednu i pita. "Pošto?". "20 USD" odgovara ona. Kaže moj prijatelj "Evo dajem ti 40 USD ali da bude po srpski". Ova naravno čula da su Srbi i ovakvi i onakvi, uplašila se šta može da se desi i odbila ga.

Pošao on dalje pa sreo još jednu i postavio joj isto pitanje. "200 USD" kaže ona, a on "Evo 400 USD ali da bude po srpski". Naravno i ova ga odbije i on nastavi dalje.

Posle nekog vremena ode u neku fensi javnu kuću i pita za cenu. Kažu mu 1000 USD. Kaže on. "Ok. Dajem 2000 USD ali da bude onako, po srpski". Ok. Prihvati se cena, 2 glave je ipak 2 glave.

Kada su završili pita ga ona. "Ok. Gde su mojih 2000 USD". "Pa rekao sam da će biti po srpski. Dođem ti 2000 USD, čujemo se od ponedeljka."

Ne znam što sam vam ovo ispričao ali neka, od viška glava ne boli.
__________________
When you assume, you make an ass out of u and me
kickloop je offline   Odgovorite uz citat