Tema: Zapali
Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 10. 2010.   #113
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao 3banchi Pogledajte poruku
po meni sustina je apsolutna nekompetentnost ljudi koji se bave nekim poslom (politikom u ovom slucaju)
gde ces bolju preporuku za kvalifikacije za profesionalnog politicara, nego da uspeva godinama i kroz razne rezime da lepo zivi, a da ne radi nista?

Po meni gresite u postavci, nije problem Srbije u nedostatku kvalifikacija politicara. Koje bi to kvalifikacije trebalo da imaju Tadic ili Canak ili Vucic, pa da bolje obavljaju posao? Sva trojica su vrhunski demagozi, i to pokazuju svakoga dana, a to je njihov posao, da pricaju price i ugrabe sto vise vlasti.

Ovde narodu fali skolska sprema, ili bar zdrav razum, to je nas problem. Pa zato politicari ne rade ono sto bi mi voleli, nego ono sto njima odgovara, jer znaju da ce na sledecim izborima opet da pricaju lepe price, podele sitne bonuse na plate i dobice glasove... sto bi menjali nesto kad im dobro ide?
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat