Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 06. 2011.   #26
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao Gargoyle Pogledajte poruku
Malo mi je degutantan ovaj Varagićev članak. Znači ove "tata ..." anegdote i sl. Nepotrebno devalviranje profesije. Očekivao bih neki afirmativan članak od njega a ne ovo. Rad od kuće i freelance uopšte su sasvim normalna stvar i ovde a pogotovo u svetu. Radi se ozbiljan (pritom visoko tehnološki) posao - pravi se promet, plaća se porez, ljudi/porodice žive od toga.
Jeste, i meni je taj članak bio potpuno bezveze. Takođe, danas se u 99% slučajeva koristi mobilni telefon u komunikaciji. Čak i da imam poslovnu zgradu i 10 hot sekretarica, ukoliko me neko zove na mobilni i dalje postoji mogućnost da u tom trenutku k*kim kući...

Citat:
Originalno napisao squirll Pogledajte poruku
... i naravno bude tu problema oko ukucana tipa "e izvini a da stavim dve kasike secera ili tri", "jao sta sam sad videla na tv-u, neki majmuncic mali skida sam banane sa drveta" i sl stvari...malo je problem (pogotovo meni) kad mi neko prekine koncentraciju
Jeste, i meni ta sitna pitanja najviše smetaju, deluje benigno ali ako mi se misao prekine na pola, posle mi treba 5 minuta da se vratim u problem i nastavim tamo gde sam stao.

Poslednja izmena od mileusna : 25. 06. 2011. u 20:46.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" mileusna za poruku: