Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 12. 2006.   #31
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao Dragan Varagic
Jedan od meni interesantnijih primera za pomenuto već više godina je sajt www.photonino.com (od nedavno i subotica.info) koji se sa pravom tretira kao najposećeniji sajt u Subotici. Neka subotičani ispričaju malo o ovom sajtu, a pogledajte ko se sve tamo oglašava.
I pored toga sto sam i zvanicno Beogradjanin od nedavno, mislim na trajno prebivaliste i vec sam vise od 6 godina u Beogradu, odrastao sam u Subotici i idem u SU barem jednom mesecno. Slazem se da je Photonino dobar primer sajta, ali sam prilicno siguran da taj sajt vise nije najposeceniji suboticki sajt. Vlasnik sajta je dobro razvio biznis, kako sam cuo vec duze vremena ima tim od nekoliko ljudi koji slika po gradu, ali se pojavom sajta www.suphoto.com prosle godine a od nedavno preimenovanog u Subotica.com pojavio novi posecen suboticki sajt a po nekim statistikama i poseceniji od photonino.com sajta. Inace, Subotica.com sajt drzi moj dobar drugar sa kim sam isao u Gimnaziju i povremeno se vidimo na picu a u timu je i webmaster Infostud.com sajta.

Primer dobre price oko web sajta bih upravo naveo sajt Infostud.com Secam se njihovih pocetaka kada su imali gerila marketing i lepili plakate A4 formata po Subotici a danas je to vrlo respektabilan web sajt sa dobro uhodanim timom i koji su A4 format na ulici zamenili sa cetvrtinom oglasa u Blicu.

Uvek volim kada vidim inicijativu jednog ili vise pojedinaca koji od neceg malog naprave uspesan projekat. Entuzijazam je jako bitna stvar. Mnogi ne poseduju tu osobinu a zapravo, samo se tako moze uspeti.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat