Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 04. 2008.   #12
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ne znam, meni ui bez cancel izgleda kao ui za bezgresne, zar nije dozvoljeno da se predomislis? Najcesca situacija je da udjes u neki tako config i gledas sta ima da bi na kraju jednostavno shvatio da to nije tu ili da nemas pojma ni sta trazis tu... cancel i ti si out. I nista nisi "pokvario".

A sto se tice safari za win, ne znam zasto mislis da je namenjen developerima. Sorry, ako sam ja developer i pravim mainstream sajt - pravim za one browser koji imaju neki iole znacajan udeo na trzistu, necu da radim nista sto je namenjeno samo za developere. Ako je tako onda nisu trebali ni da se trude da portuju na windows, a ja ne mislim da je tako. Mislim da oni ipak hoce "svoj deo" koliko god bili gadljivi na windows.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat