Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 10. 2007.   #10
Goran Cirkovic
profesionalac
Professional
 
Avatar Goran Cirkovic
 
Datum učlanjenja: 16.06.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 223
Hvala: 0
6 "Hvala" u 5 poruka
Goran Cirkovic is on a distinguished road
Default

Pa naravno, evo i zašto: Halooglasi imaju otvorenu telefonsku liniju, mnoooogi samo pozovu i besplatno daju oglas. Taj oglas se štampa u 50.000-100.000 primeraka, sve se to lepo proda, pa za 3 dana ponovo pozovete i ponovo se štampa i proda...

Takav kapacitet nema nijedan sajt niti će ikada imati a evo i zašto: Bio sam pre par dana u nekoj agenciji (sa drugom sasvim slučajno)... I žena ispred sebe ima 5 svezaka, 30 mobilnih telefona, šolju kafe i pikslu. I ona par sati dnevno zove halooglase sa različitih brojeva i ostavlja svoje ponude dok joj kolegnica obrađuje potencijalne kupce i upravlja agentima da pokazuju stanove. I tako zumbaju 6-8 sati...

Kad sam pitao za internet, sajt, ovo-ono samo me iskulirale najgore...

Zaključak: nema vajde da oni sami to unose, sređuju i sl. Jedina mogućnost je da se organizuje kancelarija: fotografisanje, obrada, unos, call centar i sl. i da im se mesečno naplaćuje ili po broju stanova (tarife: do 50, do 100, do 200, preko 200).

Provereno, ne zanosite se da može drugačije! I ja sam hteo da nabudžim sajt ali sam odložio... Verovatno ću se vratiti toj ideji za par meseci jer sam sad uleteo u neke projekte za žive pare...
Goran Cirkovic je offline   Odgovorite uz citat