Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 11. 2006.   #53
dmc_dtc
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 08.11.2006
Poruke: 12
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
dmc_dtc is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao nixa
Ocigledno daj neka im neko objasni blogosferu i kako ona funcionise
Eto na sta mislim kada kazem pozitivna kritika? Kao prvo nije ovo "20 questions" pa da se utvrdjuje moja strucnost ili moja razmisljanja vec forum gde se nekome pozitivnom kritikom, ukazivanje na problem pomaze. Okej, mozes reci sta i sta ne valja, ali ocigledno ne pravis razliku izmedju kritike i necega sto nema ama veze sa kritikom, vec vise sa tvojim egom, i tvojom zeljom za dokazivanjem kojom jacas tvoj ego.ne kapiram sta zelis time postici? Zelis da napisem rad na temu blogosfere da ti se dokazem? Ali mi se pre cini da ti zelis dokazati kako bas ti znas sta je to, i vrlo ti je mnogo stalo da to svi cuju. Bravo! Ti si moj idol... aj sad idi......ili bolje ostani tu gde toliko vole tebe i tvoj ego, a ja cu da idem..... i nemoj da se zamaras takvim diletantima kao sto smo mi, da ti archimo taj tvoj protok, sa kojim mozes da uradis mnogo vise O presvetli guru NIXA koji vidim da si napisao vec napisao i knjigu cenim na ovakvim postovima koji su ocigledno nezreli pa ti zbog tvoje mladosti i neiskustva oprastam....

Zahvaljujem se svima koji su dali konstruktivnu kritiku jos jednom, a ubuduce cu zaobici ovaj forum....

Vladimir

Poslednja izmena od dmc_dtc : 16. 11. 2006. u 03:11.
dmc_dtc je offline   Odgovorite uz citat