Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 01. 2007.   #13
kaizen
old school
Professional
 
Avatar kaizen
 
Datum učlanjenja: 07.02.2006
Poruke: 340
Hvala: 32
44 "Hvala" u 20 poruka
kaizen će postati "faca" uskoro
Default

Najpre hvala svima na lepim rečima - znače mi puno.

Citat:
Originalno napisao jablan
Ok, ozbiljna zamerka (a verovatno ste i vi provalili)... Ne vide ljudi na kojoj se reči trenutno nalaze, pa na glavnoj strani pokušavaju da unesu definicije drugih reči (sirNemanja je baš uporan )...

Očigledno je da ogroman font u gornjem desnom uglu ne fercera.

Pomeri odrednicu da bude zajedno sa definicijom, u levom boksu...
Odradio, hvala na predlogu.


Citat:
Originalno napisao shoba
Sta mislis da dodas cifru o tome koliko je termina u recniku?
Odlična ideja, uskoro ću dodati

Citat:
Originalno napisao misk0
Koliko sam skontao, postoji mogucnost za ocjenjivanje - prst gore ili prst dole. Naravno, dam prst gore i poveca se sa 3:0 na 4:0. Poslije toga opet mogu da kliknem na te prste. Kliknem opet na prst gore, ostane 4:0 ali prsti postanu disable. Oki, samo to bi trebalo da se desi vec poslije prvog klika.
Ili ja nisam shvatio?
Da tako i radi samo što treba malo da sačekaš, malo je sporo.

Citat:
Originalno napisao jablan
Dodati RSS sa poslednjih n unetih odrednica, kao i rss za svaku odrednicu, sa definicijama za istu.
Dobra ideja, hvala, odradiću čim nađem vremena.

Citat:
Originalno napisao Pedjaa
Drugo, obavezno bi ubacio registraciju korisnika, ovako ce da bude spama na kile
Da oko ovoga sam se i ja lomio, ali je presudila subjektivnost - mene uvek mrzi da se registrujem kako bi isprobao nešto. Ako se pojavi spam u meri da više ne mogu da kontrolišem uvešću logovanje.

Citat:
Originalno napisao Pedjaa
Takodje bi dao mogucnost ljudima da vide mali preview teksta koji ce objaviti kao i mogucnost prepravke teksta ukoliko uvide kasnije neke greske u tekstu.
Da, ovo i meni treba Čim nađem vremena (danas, sutra) biće urađeno
kaizen je offline   Odgovorite uz citat